Захищені монітори (Лис 28)

Мітки: , , , , , ,

В порівнянні із звичайними моніторами захищені монітори і рідкокристалічні дисплеї володіють поряд ключових переваг, які дозволяють використовувати їх поза приміщеннями і в суворих умовах навколишнього середовища.
Захищені монітори мають клас захисту IP65 від води і пилу, стійкі до сильної вібрації і ударів, відрізняються надвисокою яскравістю дисплея, напрацюванням на відмову більше 40 000 годин і можуть працювати при негативних температурах навколишнього середовища.
Завдяки цьому вони набули широкого поширення в промисловості, на транспорті, в медицині, для рекламний-інформаційних систем Digital Signage, в спеціальних оборонних комплексах і системах на суші і на морі. Розміри екранів, представлених в даному розділі, варіюються від 6,5” до 42” по діагоналі.

Захищені монітори

Промислові монітори серії KFM виробництва німецької компанії Kontron з діагоналлю 15”, 19” і 21” є рідкокристалічними дисплеями, спеціально спроектованими і повністю сертифікованими для використання в промислових системах.
Відмітною особливістю всіх дисплеїв цієї лінійки є унікальний ергономічний дизайн і наявність чотирьох типів відеовходів: VGA, DVI, S-Video, композитний. Промислові монітори серії Touch Panels оснащені резістівним сенсорним екраном і на сто відсотків відповідають важливій вимозі для промислових застосувань – електромагнітної сумісності за стандартом EN 6001-6-2.

Промислові LCD-панелі є рідкокристалічні дисплеї без зовнішнього корпусу і призначені для OEM-розробників, зайнятих у виробництві промисловою, розважальною, медичною, ігровою і іншої апаратури.
Промислові LCD-панелі мають вібро- і ударостійку конструкцію, малий час відгуку, високу яскравість свічення екрану до 1000 ніт, великі кути огляду по горизонталі і вертикалі, напрацювання на відмову більше 50 000 годин і можуть працювати при температурі від 0 до +60 0С.
Промислові LCD-панелі з светодіодной підсвічуванням (LED) забезпечують більший термін служби, менше енергоспоживання і покращуване перенесення кольорів.

Монітори Digital Signage знаходять все велику популярність в рекламній індустрії через ціни, що знижуються, на ЖК-дисплеї і можливості розміщення інтерактивного динамічного зображення на великому екрані з метою залучення споживача до тих або інших товарів і послуг.
Крім того, монітори Digital Signage використовуються для розміщення публічної і внутрішньої інформації в банках, на станціях метро, в державних і медичних установах, офісних будівлях.
Перевага розміщення реклами і інформації на моніторах Digital Signage полягають в можливості швидкої зміни електронних повідомлень (зображення) і адаптації контента до навколишнього оточення і цільової аудиторії. Це у свою чергу забезпечує вищий коефіцієнт окупності інвестицій на відміну від друкарських носіїв реклами і інформації.

  1. ADA-LVDS-DVI
  2. Touch Panel 150
  3. Touch Panel 104
  4. PANEL6153LPG-AC
  5. KFM 21e

Pages: 1 2