Видавничі проекти (Жов 28)

Мітки: , , , , , ,

Видавництво “Ртсофт” було засноване в березні 2003 року і створювалося спеціально для випуску історичних, наукових і науково-популярних видань, направлених на зміцнення авторитету російської авіації і космонавтики і виховання молоді у дусі патріотизму і гордості за видатні досягнення нашої країни в різних областях науково-технічного прогресу.

Першою вийшла в світ книга “Світова пілотована космонавтика. Історія. Техніка. Люди”, яка відразу ж принесла видавництву популярність і стала переможцем щорічного національного конкурсу “Книга року” в номінації “Еврика”.

Видавництво “Ртсофт” неодноразово завойовувало нагороди за професійну діяльність, а на конкурсах Федеральної програми книговидання Росії виграло ряд грантів. Книги видавництва “Ртсофт” завжди можна побачити на стендах щорічних міжнародних книжкових ярмарків в Москві.
Видавництво бере активну участь в різних заходах: конференціях, семінарах, виставках, що проходять протягом року в Росії і СНД.

Крім книг видавництво також випускає і іншу друкарську продукцію. Випущений ряд унікальних календарів – “Загони космонавтів” (до 45-летию створень Центру підготовки космонавтів), “Як прекрасна наша планета” (до 45-летию першого польоту людини в космос), “Захищаючи підводний рубіж неосяжної Росії.” (до 100-летию підводних сил Росії), “Мир космосу очима дітей” та інші.

Особливістю видавництва “Ртсофт” є підвищена увага до якості видань. Ми прагнемо до того, щоб наші книги були не тільки корисні і інформативні, але і цікаві читачеві. Найпильнішу увагу ми приділяємо дизайну і поліграфічного виконання, які незмінно відрізняються високою якістю.
Якість подачі матеріалу і оформлення книги демонструє пошана до читача, і ми працюємо над тим, щоб видання “Ртсофт” були на рівні світових стандартів.

З питань співпраці, будь ласка, звертайтеся:

м. Москва, вул. Никітінськая, д. 3

Тіл: (495) 967-1505, 742-6828

E-mail: kosmos@rtsoft.msk.ru

Контактна особа: Потапова Наталія Юріївна.

Книги видавництва “Ртсофт”

“Світова пілотована космонавтика. Історія. Техніка. Люди”

Видавничі проекти

2005 р., 752 з.

ISBN 5-9900271-2-5

Вперше в історії космонавтики в доступній і увлекательной формі детально описуються всі пілотовані польоти, виконані в період з 1961 по 2004 рік, і представлена конструкція всіх пілотованих космічних апаратів.
“Світова пілотована космонавтика” містить цінну інформацію про наукові експерименти, про унікальний досвід тривалого перебування на орбіті, про загони космонавтів різних країн. Колектив авторів під редакцією льотчика-космонавта Ю. М. Батурина і при консультаційній підтримці льотчика-космонавта А. И. Лазуткина працював над книгою півтора роки.

  1. CК 200X
  2. РТСОФТ-ВУЗ
  3. Контакти
  4. Про компанію
  5. Асоціації

Pages: 1 2 3 4 5 6