Промислові компютери (Лют 05)

Мітки: , , , , , ,

Промислові комп’ютери Kontron – захищені, високонадійні і відмовостійкі системи, призначені для відповідальних застосувань в таких сегментах ринку як оборона і суспільна безпека, промислова автоматизація, транспорт, медицина, мережева безпека, а також інформаційні і торгові автомати.
У відповідальних застосуваннях масштабних проектів з довгостроковими інвестиціями, основними чинниками, що визначають успішність всього проекту є висока надійність і тривалий життєвий цикл устаткування.
Промислові комп’ютери Kontron розробляються в Германії найбільшим світовим виробником вбудовуваних комп’ютерних систем і компонентів, що дозволяє забезпечити високу якість виконання і гарантований життєвий цикл продукції 5-7 років. Інженерна політика холдингу Kontron заснована на використанні і активному розвитку відкритих міжнародних промислових стандартів (PIСMG, PC/104, VITA).

Промислові компютери

Промислові комп’ютери для 19” стойкивключают цілий ряд промислових платформ для монтажу в стійку, розроблених на основі архітектури Intel і AMD з використанням пасивних об’єднувальних плат із слотами розширення ISA/PCI/PCIe, одноплатних комп’ютерів PICMG 1.0/1.3 і промислових материнських плат форм-факторів ATX, miniITX.
Флагманом лінійки стоєчних комп’ютерів є промислові комп’ютери серії KISS (Kontron Industrial Silent Server), основними перевагами яких є:

  • Тривалий життєвий цикл, більше 5-7 років
  • Низький рівень шуму, менше 40 дб
  • Посилений сталевий корпус з антикорозійним покриттям
  • Захист передньої панелі до IP54
  • Гаряча заміна вентиляторів охолоджування
  • Контроль найважливіших параметрів системи за допомогою видаленої діагностики PCCM
  • Підтримка резервованого живлення
  • Підтримка RAID
  • Продуманий дизайн і простота в обслуговуванні

Промислові комп’ютери серії NOVA оптимізовані з погляду собівартості і при цьому забезпечують високу продуктивність, гнучкість конфігурації і адекватність властивостей при максимально розумних і конкурентоздатних цінах.

Промислові компютери

KVM перемикачі для стоєчних комп’ютерів є пристроями, які використовуються разом з комп’ютерами і дозволяють управляти ними з однієї консолі, інтегруючої в собі монітор, клавіатуру і мишу. Таке компактне рішення висотою 1U дозволяє спростити роботу операторів, економити витрати на додаткове устаткування і електроенергію.
KVM перемикачі, окрім завдань адміністрування мережі, часто використовуються операторами для моніторингу систем технологічних і виробничих процесів, системними адміністраторами в центрах обробки даних для моніторингу серверів і розробниками для проведення тестових випробувань устаткування.

KVM перемикачі, представлені в даному розділі, мають наступні характеристики: