LYNXOS (Кві 19)

Мітки: , , , , , ,

LYNXOS

Опис:

LYNXOS 4.x фірми LynuxWorks, Inc .
є результатом більш ніж 15-річного досвіду розробки операційних систем реального часу (ОС РВ) і призначена для розробки ПО вбудованих систем, що працюють в режимі жорсткого реального часу, виробниками комплектного устаткування (OEM) і телекомунікаційного устаткування (TEM), зокрема, виготівниками бортових систем військового застосування.
Розробка може здійснюватися як на самій цільовій системі (self-hosted), так і на інструментальному комп’ютері (host). Готове ПО призначено для роботи на цільовій системі (target).

LYNXOS LYNXOS сертифікована на відповідність стандарту POSIX . Це означає, що LYNXOS перевірена на повну відповідність POSIX акредитованими незалежними експертами. Зокрема, в 1996 р. LYNXOS була сертифікована на відповідність POSIX 1003.1 фірмою Mindcraft, Inc.
Це унікальна властивість відрізняє LYNXOS від більшості інших ОС РВ, які є POSIX-сумісними (compatible) і в кращому разі відповідають стандарту POSIX на 90 – 95 %.

Основні властивості LYNXOS

 • Операційна система жорсткого реального часу (ОС РВ), що підтримує багатозадачні і багатопотокові додатки. Може використовуватися для додатків з високими вимогами за часом реакції і надійності.
 • Сумісність з Linux (програми, що написані і компілюють в ОС Linux, можуть запускатися і працювати в середовищі LYNXOS без яких-небудь змін в початкових текстах і без перекомпілірованія). Це властивість LYNXOS є унікальною для систем реального часу і дуже корисною для користувачів (наприклад у разі відсутності початкових текстів).
  LYNXOS забезпечує сумісність з Linux на рівні ABI (Application Binary Interface), рівні форматів об’єктних файлів, викликів API, бібліотек (DLL), що динамічно підключаються, компоновки і завантаження на етапі виконання.
 • Відповідність стандарту POSIX (Portable Operating System Interface). Повністю підтримується стандарт POSIX.1003-1, а також підрозділи POSIX.1003-1b і POSIX.1003-1c, що визначають розширення реального часу і роботи з нитками (потоками).
 • Многоплатформенность. Підтримує безліч апаратної архітектури (IA-32, POWERPC, MIPS, ARM, XScale, IBM) для устаткування різних фірм виробників.
 • Підтримка найсучасніших мережевих засобів і Internet-технологій.
 • ОС для відповідальних додатків. Має все необхідне для створення сучасних систем, що володіють властивостями “гарячої заміни” / “високої доступності” (Hot Swap, High Availability), і пристроїв з високим коефіцієнтом резервування.
  1. LynxOS-178
  2. LynxOS-178
  3. Історія створення
  4. Бізнес-направленія
  5. Micro

  Pages: 1 2 3 4