LynxOS-178 (Січ 18)

Мітки: , , , , , ,

LynxOS 178

Опис:

Ключові властивості

  • Низький рівень ризику – сертифікована по рівню A стандарту DO-178B, є операційною системою реального часу і має наперед відому вартість.
  • Зниження затрат- при використанні даної ОС витрати на сертифікацію значно скорочуються, а економія часу може скласти значне число человеко-років .
  • Висока конкурентноспособность – LynxOS-178 є найбільш могутнім і функціональним продуктом зі всіх операційних систем, визнаних відповідними стандарту DO-178B, що прискорює вихід кінцевих виробів на ринок.

LynxOS-178 є першій ОС РВ, що має сертифікат DO-178B і одночасно узгодженою (conformance – найбільший рівень сертифікації за стандартом POSIX), що є, із стандартом POSIX

Військову і аерокосмічну галузі висувають серйозні технічні вимоги до відповідальних, критичних до безпеки застосувань. У США вони відображені в стандарті DO-178B, який орієнтований на ПО для авіаційних систем. До тих пір, поки система не задовольнятиме дуже серйозним вимогам цього стандарту, ця система ніколи не відірветься від землі.

Сертифікація програмного забезпечення за стандартом DO-178B (і еквівалентного йому європейського стандарту EUROCAE/ED-12B) традиційно вимагає значних зусиль, що виражаються в десятках человеко-років, обуславлівающих високу вартість і затримки з висновком на ринок.
Операційна система реального часу LynxOS-178 фірми LynuxWorks дозволяє компаніям зменшити ці ризики шляхом забезпечення вже сертифікованого пакету за відомою ціною.

Історично, бажання використовувати комерційні (commercial-off-the-shelf – COTS) операційні системи могло привести до невизначеної вартості при сертифікації, що спричиняло за собою втрату переваг від використання COTS компонент.
Багато виробників авіаційного устаткування зосередилися на розвитку їх власного ПО, подібного до операційних систем, де вони були в змозі контролювати витрати і набір можливостей за допомогою обмеженого набору засобів проектування.
Для LynxOS-178 відомо, що ця комерційна ОС сертифікована по рівню A стандарту DO-178B і забезпечує ефективне за вартістю рішення для цих виробників.

LynxOS-178 – це перша сертифікована по DO-178B і EUROCAE/ED-12B, POSIX-узгоджена ОС РВ. Комерційна версія включає найбільш обширний набір засобів з доступних ядер ОС РВ, сертифікованих по рівню A DO-178B.
Вона спроектована так, щоб бути максимальним чином інтегрованою з сертифікованим стеком LYNXOS (LYNXOS Certifiable Stack – LCS), який є єдиним серед інших ОС РВ сертифікованим за стандартом DO-178B стеком TCP/IP.
На відміну від використання частнофірменних або “мало відомих” програмних інтерфейсів, LynxOS-178 використовує популярні програмні інтерфейси, засновані на стандарті POSIX.

  1. LynxOS-178
  2. LYNXOS
  3. LynxSecure
  4. CITECTSCADA Reports
  5. Бізнес-направленія

Pages: 1 2 3 4 5