FM-8TC (Жов 15)

Мітки: , , , , , ,

FM 8TC

Опис:

FM-8TC

пристрій кроссировочноє для модуля SM-MIO

контроллерів SMART I/O і SMART-Pro

Кроссировочноє пристрій (КУ) FM-8TC призначений для перетворення вхідних сигналів ТЕДС термопар у величини частот вихідних сигналів і величини опору датчика термопреобразователя опору в частоту вихідного сигналу каналу компенсації температури холодного спаю (КХС).

КУ виконане у вигляді закінченого блоку встановлюваного на монтажну рейку по DIN50022. Приєднання до модуля SM-MIO через роз’єм IDC10 стрічковим кабелем FC34-3×10 з комплекту модуля.

В КУ є роз’єм для підключення виносного датчика ТС100П – термопреобразователя опори, у випадку якщо для виконання КХС вимірювання температури холодного спаю винне проводиться у віддаленій від КУ монтажній коробці. Якщо термопари підключаються безпосередньо до вхідних затисків КУ, то для КХС використовується вбудований датчик ТС100П (RK1).

В процесі роботи КУ може знаходитися в одному з двох режимів. Режим визначається положенням тумблера РАБИНЬ ( Робота ) або ЗАМ ( Заміна ) .Сигнал про режим роботи КУ поступає в модуль SM-MIO. Режим Заміна дозволяє проводити відключення несправного КУ і підключення іншого, без виключення всього контроллера.

КУ має індикацію наявності живлення, режиму роботи, наявності частотних сигналів на виходах каналів перетворення.

Підключення проводів вхідних сигналів і живлення виконується під пружину до розеток відповідних роз’ємів, що входять в комплект КУ.

  1. FM-8RT
  2. FM-8AIN5
  3. FM-8AIN20
  4. FM-8DO
  5. FM-8DI