Філіали (Жов 26)

Мітки: , , , , , ,

версія для друку

“Урал-ртсофт” (м. Катеринбург)

Філіали Уральський філіал “Ртсофт” в Катеринбургу створений в 1998 році на базі колективу співробітників Уральського відділення РАН і Уральського державного технічного університету (УПІ).
Сьогодні “Урал-ртсофт” підтримує всі напрями діяльності головної компанії і виконує ряд крупних робіт по автоматизації технологічних процесів в металургійній і гірничо-збагачувальній промисловості, а також по створенню систем спеціального призначення.

Профіль робіт філіалу тягнеться від консультацій і постачань базових програмно-апаратних компонентів до проектування, створення і впровадження програмно-технічних комплексів і систем під ключ.
“Урал-ртсофт” співробітничає з авторитетними проектними організаціями і системними інтеграторами, такими, як ВАТ “УРАЛГИПРОМЕЗ”, ВАТ “Уралалюміній”, ВАТ “СИБВАМІ”, НВО автоматики, АТ “Механобр інжиніринг” і ін.

В 2001 році в рамках угоди про стратегічне партнерство між компаніями “Ртсофт” і Schneider Electric в Катеринбургу відкритий регіональний центр компетенції і сервісу.
Серед партнерів і замовників “Урал-ртсофт” такі відомі підприємства, як Богословський алюмінієвий, Уральський алюмінієвий і Каменск-уральський металургійний заводи ВАТ “СУАЛ”, АТ “Уралалюміній”, завод Іркутська важкого машинобудування, ВАТ “УРАЛГИПРОМЕЗ”, НВО автоматики, ВАТ “Магнезит” і ряд інших.

“Дон-ртсофт” (м. Новочеркасськ)

Донський філіал “Ртсофт” створений в 1998 році в історичній столиці донського козацтва м. Новочеркасське. Філіал є центром компетенції компанії “Ртсофт” в Південному регіоні Російської Федерації. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід проектування і впровадження автоматизованих систем управління в оборонних галузях і в промисловості.

В “Дон-ртсофт” накопичений значний досвід в області автоматизації об’єктів енергетики. Активно упроваджуються типові і замовлені пристрої телемеханіки типа SMART-КП, SMART-ПУ, ЦППС.
Проектування систем протиаварійного управління і їх впровадження в даний час ведеться фахівцями “Дон-ртсофт” на об’єктах Південного регіону Росії, в Східному Сибіру, на Далекому Сході і в республіках Середньої Азії.

Колектив “Дон-ртсофт” підтримує і розвиває тісні взаємини з цілим поряд провідних російських проектних організацій в різних регіонах Росії. Це не тільки участь в проектних роботах НДІ і КБ, але і надання допомоги в освоєнні сучасних комп’ютерних технологій промислової автоматизації.

  1. ІЦ і виробництво
  2. Історія створення
  3. Група компаній
  4. Ліцензії і сертифікати
  5. Про компанію