CITECTSCADA (Лис 07)

Мітки: , , , , , ,

CITECTSCADA

Опис:

CITECTSCADA є одним з лідируючих програмних продуктів для систем моніторингу, управління і збору даних ( S upervisory, C ontrol A nd D ata A cquisition).

Компанія-виробник:

Технічна інформація:

CITECTSCADA

CITECTSCADA побудована на базі мультизадачного ядра реального часу, що забезпечує продуктивність збору до 5 000 значень в секунду при роботі в мережевому режимі з декількома станціями.
Модульна клієнт-серверная архітектура дозволяє однаково ефективно застосовувати CITECTSCADA як в малих проектах, з використанням тільки одного АРМ, так і у великих, з розподілом завдань на декілька комп’ютерів.

На відміну від інших SCADA-систем середовище розробки CITECTSCADA поставляється безкоштовно. Оплачується тільки середовище виконання (runtime). Це дозволяє користувачеві розробити і протестувати пробний проект, не вкладаючи засобів на початковому етапі.

Схема ліцензування CITECTSCADA заснована на обліку числа одночасно задіяних комп’ютерів в проекті, а не загального числа комп’ютерів, на яких встановлена CITECTSCADA.

CITECTSCADA ліцензіюється на задану кількість крапок (дискретних або аналогових змінних). При цьому враховуються тільки зовнішні змінні, що прочитуються з пристроїв введення/висновку, а внутрішні змінні, що знаходяться в пам’яті або на диску, безкоштовні і не входять в кількість ліцензійованих крапок.
Градація кількості ліцензійованих крапок в CITECTSCADA більш рівномірна, ніж в інших системах: 75, 150, 500, 1 500, 5 000, 15 000, 50 000 і необмежена кількість.

В CITECTSCADA резервування є вбудованим і таким, що легко конфігурується. Резервування дозволяє захищати всі зони потенційних відмов як функціональних модулів (серверів і клієнтів), так і мережевих з’єднань між вузлами і пристроями введення/висновку.

CITECTSCADA має вбудовану мову програмування CiCode, а також підтримку VBA.

CITECTSCADA працює як 32-розрядний додаток Windows 9X/NT/2000/XP/2003. Збір даних, формування алармов і побудова трендів відбувається одночасно з редагуванням і компіляцією.

  1. CITECTSCADA Reports
  2. CU2903-2
  3. LYNXOS
  4. CU2903-1M
  5. CP382