Archive for the 'Пристрої кросировочні' Category

CU2903-3 (Жов 20)

Мітки: , , , , , ,

Опис:
Пристрій кроссировочноє CU-2903-3
8 каналів релейного виходу
Пристрій кроссировочноє CU-2903-3 призначений для побудови каналів дискретного виведення типу сухий контакт програмованих контроллерів вимірювальних систем, систем контролю і управління промисловими установками і об’єктами.
Пристрій має 8 електромеханічних реле (поодинці перемикаючому контакту). Управління обмотками реле може здійснюватися від [...]

CU2903-2 (Жов 19)

Опис:
Пристрій кроссировочноє CU-2903-2
8 каналів дискретного введення ~220 У
Пристрій кроссировочноє CU-2903-2 застосовується спільно з модулями DIO VM-2903M, VM-2103M, VM-2104M для побудови каналів дискретного введення програмованих контроллерів вимірювальних систем, систем контролю і управління промисловими установками і об’єктами.

FM-8RT (Жов 18)

Опис:
FM-8RT
пристрій кроссировочноє для модуля SM-MIO
контроллерів SMART I/O і SMART-Pro

Кроссировочноє пристрій (КУ) FM-8RT призначений для перетворення величин опорів термопреобразователей опору у величини частот вихідних сигналів. КУ має 8 ізольованих один від одного, від цифрової частини і ланцюгів живлення каналів перетворення.
КУ [...]

FM-8AIN5 (Жов 17)

Опис:
Пристрій кроссировочноє для модуля SM-MIO
контроллерів SMART I/O і SMART-Pro
Кроссировочноє пристрій (КУ) FM-8AIN5 призначений для перетворення величин вхідних сигналів постійного струму від -5мА до +5мА у величини частот вихідних сигналів. КУ має 8 ізольованих один від одного, від цифрової частини і ланцюгів живлення каналів перетворення.
[...]

F-AIN32 (Жов 16)

Опис:
Пристрій кроссировочноє для модуля SM-ADC32M
(32 аналогових вхідних каналу із загальним земляним дротом)
Спеціалізований крос-модуль F-AIN32 призначений для побудови, спільно з модулем SM-ADC32M, каналів введення аналогової інформації від зовнішніх пристроїв користувача, при їх спільній роботі з контроллерами SMART-I/O і SMART-2 фірми PEP Modular Computers.
Пристрій призначений для перетворення [...]