Archive for the 'Про компанію' Category

Бізнес-направленія (Лис 06)

Мітки: , , , , , ,

В компанії створені і функціонують два крупних бізнес-блока:

Вбудовувані комп’ютерні технології (вбудовувані комп’ютерні модулі і системи; вбудовувані операційні системи, операційні системи реального часу і засобу розробки);
Автоматизовані системи , що інформаційно-управляють (автоматизація, моніторинг, управління і оптимізація виробничих і технологічних процесів).

Контакти (Лис 05)

версія для друку
“Ртсофт”
105077, Москва, а/я 158
Тіл: +7 (495) 742-68-28, 967-15-05
Факс: +7 (495) 742-68-29
Адреса центрального офісу :
105037, Москва, вул. Никітінськая, д. 3
Адреса Інженерного будинку :
105264, Москва, вул. Верхня Першотравнева, д. 51
[...]

Вакансії (Лис 04)

версія для друку

Експерт по РЗА
Sales manager
Бухгалтер за розрахунком заробітної плати
Юрист
Експерт по АСУТП ПС

Експерт по РЗА

Вимоги:

Партнери-постачальники (Лис 03)

Традіционно “Ртсофт” орієнтується на відкриті міжнародні стандарти і технології в області комп’ютерної автоматизації. У зв’язку з цим у компанії завжди є широкий спектр пропозицій від провідних постачальників програмних і апаратних засобів.
Компанія надає велике значення тому, щоб підібрати замовникові найбільш адекватне рішення для його завдання. Багаторічні партнерські відносини дозволили відпрацювати надійну систему логістики, що [...]

Про компанію (Лис 02)

ЗАТ “Ртсофт” утворене в 1992 році.
За 17 років “Ртсофт” пройшов шлях від невеликої фірми, що займається постачаннями програмного забезпечення для систем реального часу (звідси і назва – Real-Time Soft), до солідної компанії, що представляє широкий спектр апаратних і програмних продуктів як зарубіжного виробництва, так і власної розробки.