Archive for Жовтень, 1999

Партнери-постачальники (Жов 31)

Мітки: , , , , , ,

Традіционно “Ртсофт” орієнтується на відкриті міжнародні стандарти і технології в області комп’ютерної автоматизації. У зв’язку з цим у компанії завжди є широкий спектр пропозицій від провідних постачальників програмних і апаратних засобів. Компанія надає велике значення тому, щоб підібрати замовникові найбільш адекватне рішення для його завдання.
Багаторічні партнерські відносини дозволили відпрацювати надійну систему логістики, що оптимізує [...]

Асоціації (Жов 30)

“Ртсофт” – учасник російських і зарубіжних асоціацій: PLCOpen, OPC, PICMG (PCI Industrial Computers Manufacturers Group), VITA (VMEbus International Trade Association, www.vita.com), VERA+ (Російська Асоціація відкритих систем і технологій), Комісії експертів російського національного комітету МЕК.
“Ртсофт” – один із засновників науково-технічного журналу “Мир комп’ютерної автоматизації” (МКА).

ІЦ і виробництво (Жов 29)

Власне виробництво (спеціальне конструкторське бюро “Ртсофт”)
СЬКБ “Ртсофт” було відкрите в лютому 2001 року і є дослідно-конструкторським і виробничим підприємством по випуску апаратури і програмно-технічних комплексів для інформаційно-вимірювальних систем, автоматики і промислової електроніки. СЬКБ “Ртсофт” випускає власну лінійку продукції і розробляє індивідуальні вироби по специфікаціях замовників.

В [...]

Видавничі проекти (Жов 28)

Видавництво “Ртсофт” було засноване в березні 2003 року і створювалося спеціально для випуску історичних, наукових і науково-популярних видань, направлених на зміцнення авторитету російської авіації і космонавтики і виховання молоді у дусі патріотизму і гордості за видатні досягнення нашої країни в різних областях науково-технічного прогресу.
Першою вийшла в світ книга “Світова пілотована космонавтика. Історія. [...]

Про компанію (Жов 27)

ЗАТ “Ртсофт” утворене в 1992 році. За 17 років “Ртсофт” пройшов шлях від невеликої фірми, що займається постачаннями програмного забезпечення для систем реального часу (звідси і назва – Real-Time Soft), до солідної компанії, що представляє широкий спектр апаратних і програмних продуктів як зарубіжного виробництва, так і власної розробки.
Сьогодні в компанії і її [...]